چارت اخلاقی و سازمانی موسسه خیریه آرا

 

موسسه‌ خیریه کارآفرینان آرا شمیران با شماره ثبت 38431، فعالیت رسمی خود را از سال 1394، با اخذ مجوز از سازمان بهزیستی کشور آغاز نمود.

چهارچوب فعالیت‌های این موسسه، ارائه‌ی خدمات  خیرخواهانه جهت کسب و یا بهبود دانش و تجربه‎‌ی مورد نیاز زندگی و بازار کار در رده‌ی سنی 15 الی  30 سال است. برنامه‌های مدون خیریه، با هدف توسعه‌ی علمی و عملی و حمایت از نیروی کار تازه نفس با توان مالی نامناسب، به‌صورت به روز، حرفه‌ای و کارآمد است. خیریه آرا سازماني است که از انگيزه والاي خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به حمایت از جوانان کم بضاعت و همیاری آنها در حوزه‌‌های امور حمايتی، آموزش و اطلاع‌رسانی و اشتغال‌زایی نموده است. اين سازمان، خيريه، مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با تکيه بر جلب مشارکت‌هاي اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملي و بين‌المللي اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.

چهارچوب فعالیت‌های موسسه خیریه آرا، ارائه‌ی خدمات خیرخواهانه جهت کسب و یا بهبود دانش و تجربه‌ی مورد نیاز زندگی و بازار کار در رده‌ی سنی 15 الی  30 سال است. برنامه‌های مدون خیریه، با هدف توسعه‌ی علمی و عملی و حمایت از نیروی کار تازه نفس با توان مالی نامناسب، به‌صورت به‌روز، حرفه‌ای و کارآمد است.

جریان حرکت موسسه خیریه آرا

 

آنچه برای موسسه‌ی خیریه آرا ارزش است، حمایت جوانان با استعدادی است که به دلیل نبود یا کمبود زیرساخت‌های مالی مناسب، امکان شکوفایی استعداد درونی خود را جهت ورود به عرصه‌ی فعالیت‌های گوناگون اجتماعی و اقتصادی  و یا به بیان جامع‌تر بازار کار پویا را ندارند.

 

 

موسسه خیریه آرا شمیران