موسسه خیریه آرا

آرا سازماني است که از انگيزه والاي خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به حمایت از جوانان کم بضاعت و همیاری آنها در حوزه‌های امور حمايتی، آموزش و اطلاع‌رسانی و اشتغال‌زایی نموده است. اين سازمان، خيريه، مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با تکيه بر جلب مشارکت‌هاي اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملي و بين‌المللي اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.

چهارچوب فعالیت‌های موسسه خیریه آرا، ارائه‌ی خدمات خیرخواهانه جهت کسب و یا بهبود دانش و تجربه‌ی مورد نیاز زندگی و بازار کار در رده‌ی سنی 15 الی  30 سال است.  برنامه‌های مدون خیریه، با هدف توسعه‌ی علمی و عملی و حمایت از نیروی کار تازه نفس با توان مالی نامناسب، به‌صورت به روز، حرفه‌ای و کارآمد است.

همیاری نقدی موسسه خیریه آرا

از آنجا که فرهنگ کمک به همنوع از دیرباز در آداب و رسوم کهن ما ایرانیان وجود داشته،  آرا نیز به عنوان یک موسسه خیریه با نیت توانمندی و اشتغال‌زایی جوانان ترخیص شده از بهزیستی و کودکان کار، بستری مطمئن و امن را برای کمک های شما نیکوکاران گرامی که می تواند هم به صورت نقدی و هم به صورت غیرنقدی باشد را فراهم آورده است تا همزمان با انجام این نیت خیر بتوانید از نتایج این کمک ها به طرق مختلف مطلع گردید .

کمک نقدی به موسسه خیریه آرا، یکی از بسترهایی است که سازمان‌ها و افراد می توانند در قالب آن  مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهند. افراد و سازمان ها می توانند علاوه بر همراهی با آرا در حمایت از مددجویان این موسسه و سهیم شدن در فعالیت های انسان دوستانه، از تاثیرات مثبت انجام مسئولیت اجتماعی بهره‌مند شوند. کمک‌های شما همیاران گرامی می‌تواند به‌صورت نقدی و به منظور کمک به امر آموزش، درمان، اشتغال و یا اسکان مددجویان محترم این مؤسسه باشد.

برای خیرین محترم، تمام مسیر این همیاری از ابتدا تا زمان به ثمر رسیدن به صورت شفاف و قابل پیگیری خواهد بود و به صورت آمار مکتوب و قابل استناد ارائه خواهد شد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره 55485896—55489065-55484931 تماس حاصل نمایید.

از رویکرد  انسان دوستانه شما سپاسگزاریم.

حامی جوانیم باش…

 

یاوران عزیز، جهت پرداخت، در صورت عدم انتخاب مبالغ ذکر شده، این نکته را در نظر داشته باشید که:

گزینه Name your price، به معنی مبلغ دلخواه شما می باشد. بنابراین با انتخاب این گزینه می‌توانید، مبلغ دلخواه خود را درج نمایید.

توجه: به دلیل وجود مشکل در بانک سامان، پس از تکمیل فرم مشخصات، گزینه ای تحت عنوان ( if you have not redirected click here ) در گوشه چپ بالای صفحه ظاهر می شود که با کلیک روی آن می توانید به صفحه نهایی پرداخت وارد شوید.

لازم به ذکر می باشد که مشخصات شخصی شما، خیرین گرامی به هیچ عنوان در فرم های اطلاعاتی خیریه آرا ذخیره نشده و صرفا به جهت الزامات بانکی در فرایند پرداخت می باشد.

 

پرداخت