همیار-نقدی-min

مشارکت و حمایت نقدی یاوران ارجمند از روشهای زیر نیز در آرا قابل انجام است

قلک دیجیتال آرا

شما با دریافت نشان پرداخت دیجیتال (QR code) صدقات روزانه خود را به ساده ترین روش می توانید پرداخت نمایید . این ابتکار موسسه آرا به منظور کاهش هزینه های مربوط به ساخت صندوق صدقات و هزینه های پرسنلی مربوط به توزیع و جمع اوری این صندوق ها ایجاد شده است تا بتوانیم صدقات پرداختی شما عزیزان را بهتر و سریعتر به دست نیازمندان واقعی آن برسانیم.

کمک های نقدی

در سرتاسر سال مناسبت هایی داریم که موسسات خیریه در این مناسبت ها اقدام به توزیع پک های حمایتی مانند پک ارزاق عید نوروز , پک ارزاق ماه مبارک رمضان , پک لوازم التحریر و ... می نمایند . یکی از روشهای کمک نقدی خیرین عزیز در آرا مشارکت در همین مناسبت ها می باشد که از طریق رسانه های موسسه به اطلاع خواهد رسید.

کمک های موردی

همواره در مسیر خدمت رسانی با موارد و مشکلاتی برخورد می کنیم که نیاز به مشارکت خیرین و یاوران عزیز در آن مورد خاص می باشد که از ان جمله می توان به کمک هزینه درمان بیماری های خاص و یا کمک هزینه اسکان افراد بی خانمان و مواردی از این دست اشاره کرد که در این موارد اطلاعات مربوطه و میزان کمک موردنیاز به اطلاع یاوران ارجمند فرا خواهد رسید و پس از مشارکت عزیزان و حل مشکل نتیجه دراختیار عموم قرار خواهد گرفت.