سهم من از آموزش تو

گذر سایه سنگین کرونا از کلاس های آموزشی موسسه آرا
کلاس های آموزشی مددجویان آرا در کلاس های فنی و حرفه ای مجددا آغاز شد.
موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران با هدف شکوفایی استعدادهای جوانان 15 تا 30 ساله و آموزش و اشتغال آنان وهمچنین رفع مشکالت اقتصادی که بر توانمندی جوانان تاثیر گذاشته است، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی کرده تا بتواند جوانان را برای ورود به بازار کار و اتصال به جامع آماده کند .
اما با شیوع بیماری ناشی ازویروس کرونا و با توجه به محدودیت های مکانی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مجبوریم شدیم تا روزهای بهاری سال جدید را به امید قطع زنجیره کرونا خانه نشین شویم ، از این رو وقفه ایی در برگزاری حضوری کلاس ها ایجاد شد. بنابراین با توجه به شرایط سخت و بحرانی کرونا که امکان برگزاری آموزش حضوری ویژه مددجویان فراهم نبود ، موسسه آرا باری دیگر با توجه به رسالت خود در راستای توانمندسازی جوانان و تلاش بی پایانش در راه آموزش و حمایت از جوانان با استعداد، خود را موظف میداند تا دوره های آموزشی خود را تکمیل کرده ونسبت به برگزاری مجدد کلاس ها و جبران عقب ماندگی حاصل از کرونا اقدام نماید . 

به همین جهت کلیه دوره ها ،کارگاه ها و کلاس های آموزشی آرا اعم از خیاطی،کامپیوتر،آرایشگری و… به صورت خصوصی و با تاکید بر اقدامات پیشگیرانه در کنترل کرونا و حفظ سلامت مددجویان ، با رعایت کامل اصول بهداشتی و ضدعفونی محل و تجهیزات مورد استفاده، از سر گرفته شده است و حرفه جویان می توانند آموزش های خود را به صورت حضوری در دفتر موسسه آرا ادامه دهند. در پایان دوره های آموزشی نیز، کلیه مددجویان جهت شرکت در آزمون و ارائه مدرک به فنی حرفه ایی معرفی می شوند.
با این امید که هیچ جوان مستعدی به واسطه مشکل مالی از تحصیل و آموزش منع نشود.

شروع مجدد کلاس های آرا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *