روز کارآفرینی و فنی و حرفه ای

ضمن تبریک فرا رسیدن ششم مرداد ماه “روز کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و هفته ملی مهارت” از تلاش خانواده بزرگ فنی و حرفه‌ای کشور اعم از استادان، کارکنان و هنرجویان این مرکز علمی و مهارتی تشکر و قدردانی می‌نماییم. که در راستای آموزش و مهارت آموزی به هنرجویان خدمات شایسته ای ارائه میدهند.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای و کارآفرینی به عنوان یکی از متولیان اصلی آموزش مهارت و توانایی ، رسالت خود را در این میبیند که با آموزش و تربیت نیروی انسانی مولد و خلاق زمینه اشتغال جوانان و کار آفرینی را فراهم آورد تا معضل بیکاری کاهش یابد ، بنابراین خدمات فنی و حرفه ای موجب میشود تا آحاد جامعه از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شوند و از طریق این آموزش ها کلیه علاقه مندان به مهارت آموزی، بتوانند توانایی بالقوه خود را بالفعل کنند.

فنی و حرفه ای سعی دارد تا با تلفیق دانش و مهارت بستری برای اشتغال جوانان و دستیابی به فرصت های شغلی پایدار فراهم آورد تا دانش آموزان تنها بر دانش نظری تکیه نکنند و در کنار درس با مهارتی آشنا شوند و دانش و مهارت خود را مطابق با پیشرفت های زمان ارتقا دهند تا شاهد فرآیندهای تولیدی نیروهای انسانی متخصصمان در عرصه جهانی باشیم.

موسسه خیریه  کارآفرینان آرا شمیران به منظورافزایش کارامدی مهارت های حرفه ای افراد بالای 15 سال ، و حمایت از جوانان با استعدادی که به دلیل نبود و کمبود زیرساخت های مالی مناسب امکان شکوفایی استعداد درونی خود جهت ورود به عرصه ی فعالیت های گوناگون اجتماعی و اقتصادی را ندارند، بستر مناسب مهارت آموزی و اشتغال زایی مددجویان خود را با برگزاری دوره های مختلف فراهم می اورد.

تاکنون44 نفر از هنرجویان به موسسه فنی حرفه ای جهت مهارت آموزی و شرکت در آزمون برای کسب مدرک معتبر فنی و حرفه ایی از سوی موسسه آرا معرفی شده اند.

 

امید است که بتوانیم در این مسیر افتخار آفرین با گام هایی استوار حرکت کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *