موسسه خیریه آرا

مؤسسه خيريه كارآفرينان آرا شميران به شماره ثبت ٣٨٤۳۱ فعالیت رسمی خود را از سال 1394، با اخذ مجوز از سازمان بهزیستی کشور آغاز نمود.

این مؤسسه، انگيزه و توجه خود را صرف نيروي كار بالاي 15 سال (مانند فرزندان ترخيص شده از سازمان بهزيستي، فرزندان خروجی خیریه‌های کودکان کار و خیریه‌های دانش‌آموزی و فرزندان خانواده‌های تحت پوشش سازمان‌های حمایتی و…) نموده است. مؤسسه خیریه آرا توانسته است در این مسیر و با رویکرد اشتغال و آموزش حمایت شده به ارائه آموزش‌های مدون و علمی بپردازد.

 

سهم من از تحصیل تو

 شهریورماه۱۳۹۸

 

مؤسسه خیریه آرا شمیران همچون سال‌های گذشته در شهریور ماه امسال هم به مناسبت سال تحصیلی جدید با اهدای نوشت‌افزار به دانش‌آموزان تحت پوشش مؤسسه و دانش آموزان شهرستان تربت دریایی از عشق و مهر را به دل کودکان و دانش‌آموزانمان هدیه می‌کند و بذر این امید و مهربانی به دستان خیرین، داوطلبان و کارمندان مؤسسه خیریه آرا کاشته می‌شود.

 

هدف موسسه خیریه آرا در مسیر آموزش:

تلاش ما این است که به تحصیل کودکان کمک کرده و از میزان کار کودکان بکاهیم و در این مسیر مهربانانه همراه آنها باشیم. خیریه آرا می‌کوشد با فراهم نمودن ملزومات تحصیل، دغدغه این کودکان و خانواده‌های آنها را کاهش دهد و آموزشی همراه با آرامش برای آنها به آرمغان آورد.

هدف ما تهیه کیف و کفش مدرسه و لوازم تحریر برای400 دانش آموز نیازمند است که تمامی این لوازم تحریر و کیف و کفش‌ها با تاکید بر تولیدات داخلی تهیه شده و محتوای هر بسته حمایتی شامل دفتر، مداد، خودکار، پاک کن، مدادتراش، جامدادی و خط کش است. همچنین این ملزومات با توجه به جنسیت و سن دانش‌آموزان هدف تهیه و بسته بندی شده است. پس از خرید و بسته‌بندی این لوازم، کار توزیع کیف و کفش‌ها در بین مددجویان و دانش‌آموزان شهرستان تربت آغاز خواهد شد.

 

 

با یاری هم میتوانیم…

با امید به همیاری و همدلی بیشتر در جامعه و شکوفایی و گسترش همکاری‌ها و تلاش برای رسیدن به روزی که هیچ دانش‌آموزی به دلیل مشکلات معیشتی از تحصیل بازنماند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *