• برگزاری نمایشگاه عکاسی در گالری فرهنگسرای ارسباران در تاریخ 20 و 21 دی

 •  

  برگزاری نمایشگاه عکاسی از کارهای ارائه شده‌ی مددجویان که تمام سود حاصل از فروش به مددجویان تعلق گرفت. در تاریخ 20 و 21 دی به مدت 2روز نمایشگاه عکاسی از کارهای فرزندان با استعداد آرا برگزار شد و در این نمایشگاه از افراد سرشناس عکاس چون آقایان انوش اوحدی و مهدی سروری دعوت به بازدید شد و تمامی کارهای این عزیزان هنرمند آرا 100% به نفع خودشان به فروش رسید.  همچنین در طول این 2روز داوطلبان به جذب داوطلبان جدید و حامی مالی پرداختند.

   

  نمایشگاه گروهی عکس از علاقمندان جوان با عنوان «فرزندان آرا» عصر روز پنجشنبه 20 دی ماه در فرهنگسرای هنرارسباران در تهران گشایش یافت.

  در این نمایشگاه تعداد 14 قطعه عکس رنگی با نگاهی به نقش رنگ در دامان طبیعت پاییزی ایران در اندازه 20 در 30 سانتیمتر به نمایش گذاشته می شود.

   

  بنا بر همراهی و حمایت از این گروه از علامندان عکاسی تعدادی از عکاسان نیز با ارایه یک قطعه عکس در کنار فرزندان «موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران» قرار گرفتند تا اسباب تشویق روحی و رونق هرچه بیشتر این گروه از هنرجویان فعال در عرصه ی عکاسی طبیعت باشند.

   

  لازم به یادآوری است که گروه فرزندان آرا به عنوان علاقمندان صاحب عکس در این نمایشگاه با نظر مهدیه سادات مدرسی دوره های آموزش عکاسی را گذرانده اند.