موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران/ مسابقه کتابخوانی

 

کتاب، مقبول­ ترین و نزدیک­ترین چیز به طبع آدمیان است که نه فراموش می­ شود و نه تغییر می­ یابد. نگاه به کتاب، لذت تو را فزونی می­دهد و میل تو را در فراگیری دانش، شدیدتر می­ سازد. زبان تو را گویاتر، سخنان و بیان تو را فصیح­ تر، جان تو را مسرورتر و سینه تو را فراخ ­تر می­کند و برای تو در دیدگاه عامه مردم، مقام و بزرگی و نزد بزرگان و مسئولان، دوستی و احترام به ارمغان می­ آورد. از مطالعه کتابی در مدتی کوتاه و در عرض یک ماه، مطالبی می­توان آموخت که درطول یک عمر، از زبان و دهان مردم نمی­توان شنید. این مونس رازدار و اندرزدهنده که  قادر می باشد لحظات شاد و قابل تامل و… را به ارمغان آورد و گهگاهی سفری خاطره انگیز را برایمان رقم بزند.

پس به درستی چه هدیه ای  می تواند بهتر و ارزشمندتر از کتاب باشد؟؟

امروزه که خواندن کتاب بسی کمتر از آن‏ چیزی است که باید باشد، شاید وقت آن رسیده باشد که خود، نقطه شروع این اتفاق نوین بوده و این مسیر با همت ماندگار شود چراکه فرهنگ کتابخوانی نه تنها برای حیات امروز ما بلکه برای وجود آیندگان ما ضروری می باشد. همانگونه که امروزه بسیاری از کتاب ها برای ما ارزشمند بوده و رهگشای مسیرهای زندگیمان می باشد آیندگان ما نیز نیاز دارند از وجود کتب فراوان بهره جویند و چه بسا خود، نویسنده ای برای ارائه دانستنی ها و اطلاعات ارزشمند به دیگران باشند.

 

موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران/ مسابقه کتابخوانی

موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران/ مسابقه کتابخوانی

 

به بهانه حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی در روز چهارشنبه مورخ 27 آذرماه، موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران فرصتی را برای مددجویان عزیز فراهم آوردند و مسابقه مفرحی پیرامون کتابخوانی برگزار کردند. به این صورت که در دو هفته گذشته کتاب هزار و یک سال به روایت شهریار مندنی پور از انتشارات آفرینگان ( ناشز تخصصی کودک و نوجوان) در اختیار مددجویان قرار گرفته است و در روز چهارشنبه با طرح سوالاتی از کتاب مربوطه، آزمونی برگزار گردید.

 از گروه انتشاراتی ققنوس بابت اعطای کتاب های ارزشمند خود به موسسه خیریه آرا و همراهی همیشگی و همچنین واحد مددکاری صمیمانه تشکر می کنیم.

موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران/ مسابقه کتابخوانی

موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران/ مسابقه کتابخوانی

.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *