موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران/ اردوی اشتغال

خداوند به هر کس تابلوی نقاشی سفیدی در ابتدای زندگی او داده است. وقتی که خدا به ما قلم و و رنگ می‌دهد کلمۀ «هدف» را زمزمه می‌کند، و ما را آزاد می‌گذارد تا هنرمند زندگی خود باشیم.

 

انسان به عنوان اشرف مخلوقات، با تکیه بر عقلانیت خود، برای فراهم آوردن زندگی موفق بایستی در هر لحظه با تداعی اهداف والای خود تمامی تلاش خویش را به کار گرفته تا بتواند مسیر موفقیت و پیشرفت را هموار سازد. آشنایی و کسب تجارب گوناگون در هر لحظه از زندگی آغاز مسیرهای نوین در صدد رسیدن به اهداف می باشد و چه بسا اگر باور داشته باشیم با همت میتوانیم خود، آغازگر ساخت راه موفقیت و زندگی آرمانی باشیم. 

امروز خدای مهربان در انتظار توست، تا حرکت کنی و برکت بی نهایت تو را دهد…

پس قدمی بردار به سوی خوشبختی، حرکت از تو، برکت از او…

 

اقدام و عمل کلید رسیدن به موفقیت

موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران در صدد فراهم آوردن فرصتی برای بازدید و آشنایی و همچنین کسب تجربه از مشاغل گوناگون برای مددجویان، درتاریخ 98/9/9 به همراه مددجویان و همراهان همیشگی خیریه آرا از مدرسه فنی و حرفه ای دارالفنون بازدید کردند. از آنجایی که آشنایی با خصوصیات مشاغل گوناگون و دانستن تجاربی از افراد شاغل در هر حیطه شغلی، به انتخاب شغل آینده برای افراد دیگر کمک گسترده ای خواهد کرد، این مجالی برای آشنایی گسترده با رشته های گوناگون فنی و حرفه ای از جمله: آرایشگری، کیت های الکترونیکی، نصب دوربین های مداربسته و… جهت شناخت درست و جامع آنها، و انتخاب درست اشتغال در آینده بوده است.

در نهایت از سرکارخانم اسماعیلی و  جناب آقای میرزایی از واحد اشتغال خیریه آرا و همچنین تمامی مددجویانی که به همراه مددکار خود در این بازدید حضور داشتند سپاسگزاریم.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *