روز جهانی داوطلب

 

 

دست هایی که کمک می کنند مقدس تر از لب هایی است که برای دعا گشوده می شوند…

حضور در مسیر نیکی و تداعی روحیه ارزشمند انسانیت سعادتی است برای انسان های بزرگ دل که در این راه قدم نهادند و با اهداف استوار خویش و با توکل بر پروردگار منان، دست های  خود را برای  یاری رساندن بالا آوردند. ما انسانیم و برای انسانیت و جاودانگی آن بایستی تمام همت خود را با تکیه بر اهداف والای خود به کار گیریم.

من کوشش میکنم خدا را از طریق خدمت به مردم ببینم، چون می دانم خدا نه در بهشت است نه در جهنم،

بلکه درون همه انسان هاست…

گاندی

 

روز جهانی داوطلب

روز جهانی داوطلب/ موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران

 

آینده با شما زیباتر خواهد بود…

به مناسبت روز جهانی داوطلب و تجدید عهد با همراهان گرانقدر موسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران، در روز جمعه مورخ 15 آذرماه، از ساعت 16 تا 19 آذرماه ، در کافه کتاب ققنوس، میزبان عزیزانی بودیم که در طول یکسال گذشته بدون هیچ چشمداشتی، زمان و تجربه خود را جهت رسیدن به اهداف خیریه آرا صرف کردند و ما را برای داشتن ایرانی سالم و آگاه یاری کردند.

در این مراسم، تمامی داوطلبان محترم موسسه خیریه آرا حضور داشته که با ذکر تجارب و تداعی خاطرات خویش لحظات زیبا و ارزشمندی را برایمان رقم زدند. سخن از گذشت روزهایی دشوار، که اکنون ماحصل آن روحیه ای استوار و سازگار آنان می باشد

این بزرگ دلان  همراهی خود را اینگونه یاد می کنند:  ما دور یکدیگر جمع نشده ایم که تنها به دیگران کمک کنیم بلکه ما در کنار یکدیگر هستیم تا به خودمان نیز کمک کنیم.

سرکار خانم مقامی ( مددکار موسسه خیریه آرا) و سرکار خانم وحدانی ( روانشناس خیریه آرا) با سخنان خود پیرامون حیطه تخصصی کارخود، پیوستار همیشگی همراهی خود با داوطلبان خیریه آرا را نشان دادند و همچنین سرکار خانم فاضل زاده ( مدیرعامل محترم موسسه خیریه آرا) از تمامی داوطلبان قدردانی کردند.

در انتهای مراسم، ضمن پذیرایی و اهدای هدایایی به این عزیزان ( داوطلبان خیریه آرا)، آمار چهارساله موسسه خیریه آرا توسط جناب آقای  امیرحسین نجاح ( مدیر تبلیغات خیریه آرا) رونمایی شد. این آمار شامل بخش های مختلفی همچون: روانشناسی، مددکاری، واحد اشتغال، واحد مشارکت، واحد SE , SED و… می باشد.

در این بین از گروه انتشاراتی ققنوس( خانواده محترم حسین زادگان) به جهت  اعطای فرصت برای حضور در کافه کتاب ققنوس، صمیمانه سپاسگزاری کنیم.

 

 

 این مسیر همچنان تداوم دارد…

در ادامه این مسیر پرخیر، در دو روز متوالی مورخ 19 و 20 آذرماه، به جهت حمایت از مددجویان و افزایش بهداشت فردی آنان، ابتدا توسط پزشک مختصص ویزیت شدند و سپس توسط تیم آرایشگری برتر کشور، پیرایش شدند. در انتهای مراسم نیز بسته های بهداشتی به آنها تحویل داده شد.

در ادامه این مراسم که در روز چهارشنبه برگزارشد، ضمن برگزاری برنامه مفرح و همچنین (مسابقات کتابخوانی) برای مددجویان، بسته های ارزاق نیز به آنها تحویل داده شد. 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *